UA
RU EN
UAH
0

Закладки (0)

Ваші закладки порожні!

0

Корзина (0)

У кошику порожньо!

Бренд

Створений Чернишовою Дариною Д. в 2019 році, CDD Jewelry - це ювелірний бренд прикрас з параметричним дизайном. Параметричний дизайн використовується в архітектурі для адаптації до клімату та зовнішніх умов, ми використовуємо його, щоб зробити досвід CDD незабутнім. На наші колекції впливають два фактори – унікальність дизайну і задоволеність користувачів.

“Less is more” стає гаслом дизайну CDD Jewelry.

Мінімалістичні форми і геометричні форми повязані з першою професією Дарини – архітектурою. Проживаючи і працюючи в різних країнах світу, Дарина вважає себе громадянинкою світу і створює дизайни для людей з відкритою свідомістю. CDD Ювелірні вироби розроблені і «побудовані» для тривалого використання з вічним дизайном і матеріалами високої якості.

Ми не слідуємо тенденціям, ми створюємо їх

Епоха параметричних ювелірних виробів почалася, ми використовуємо тільки 14K золото і родоване 925 срібло, отже ви можете бути впевнені в ідеальній якості ювелірних виробів CDD Jewelry. Ми пропонуємо Вам набір з 5 дорогоцінних металів для ювелірних виробів. Кожен ювелірний виріб робиться на замовлення і, як правило, виробляється протягом 3-4 тижнів. Робота і доставка вимагає часу, щоб зробити ювелірну прикрасу особистою. Ми зробимо все, щоб втілити вашу мрію в життя!

Місія

Наша місія полягає в створенні нової глави в історії українських ювелірних виробів за допомогою інноваційних дизайнерських рішень та персоналізованого підходу. Україна – місце, де народжуються талановиті дизайнери, художниками та архітекторами, і ми прагнемо, щоб це стало відомо у всьому світі.

Параметричний дизайн

Неперевершена якість

Персоналізовані прикраси

Зручна доставка